FIRMA GUT CZ, s.r.o. se představuje:

Společnost GUT je specialistou v oboru realizace slévárenských zařízení pro vratné formovací směsi. Dodáváme komplexní systémová řešení počínaje návrhem produktu, přes poradenství, analýzy rentability a individuální engineering, až po zařízení realizovaná na klíč.

Těžiště naší činnosti spočívá v mechanické regeneraci písku pro jednotné a směsové systémy, mechanizace ručních formoven pomocí poloautomatizovaných formovacích linek. Na poli separace chromitového písku zaujímá společnost GUT čelní pozici na trhu.

Společně se zákazníky analyzujeme dané rámcové podmínky a vyvineme řešení na míru ať už pro existující slévárenská zařízení nebo slévárnu plánovanou na „zelené louce“.

Charakterizuje nás kvalifikovaná systematická montáž a naprosté dodržování stanovených termínů. Koordinujeme celý projektový záměr a díky předmontovaným a již otestovaným celkům montujeme zařízení s minimálními časovými náklady. Naši odborníci zaškolí vaše pracovníky přímo v místě a jsou vám k dispozici také po uvedení do provozu, v rámci záručního i pozáručního servisu se zázemím náhradních dílů v Brně.

Mateřská společnost GUT se nachází ve Freudenbergu, 90 km východně od Kolína nad Rýnem a má reference na třech kontinentech.